ردیابی قطار با GPS

قطار یکی از سیستم های حمل و نقل در کشور ما می باشد. این سیستم به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند. هر روز هزاران نفر به مقاصد مختلفی با قطار سفر می کنند. برای خدمات خوب به مشتری یک سیستم مدیریت خوب لازم است. از طریق این سیستم مدیریت باید جایگاه واقعی، سرعت و زمان رسیدن به یک مقصد خاص برای هر قطار مشخص شود.
یک ماژول GPS در قطار قرار داده می شود و GPs موقعیت قطار را ارسال می کند. در این سیستم “ماژول” اطلاعات موقعیتی قطار را جمع آوری می کند و این اطلاعات را به یک وب سرور ارسال می کند. یک دیتابیس در سرور ایجاد می شود و این اطلاعات را ذخیره می کند. این پایگاه داده حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز است که برای بروزرسانی اطلاعات موقعیتی هر قطار مورد نیاز است. یک صفحه وب به طور مداوم با سرور هاست ارتباط دارد.این صفحه وب شامل نقشه های جزئی از موقعیت ها است. اینجا گوگل مپ برای بروزرسانی موقعیت ها استفاده شده است.

برای مشاهده موقعیت فعلی قطار یک برنامه مبتنی بر وب توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه تحت وب کاربر نهایی قادر به مشاهده موقعیت قطار است و همچنین فاصله از یک ایستگاه خاص در نقشه قابل مشاهده است.

درخواست دمو

لطفا در صورت امکان گزینه آنلاین را اعلام کنید


درخواست دمو بصورت اینترنتی و حضوری

در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده میشود.