ردیابی و موقعیت یابی کشتی با GPS

امروزه شاهد این هستیم که در دنیا تجارت های فراوانی از طریق دریا یا هوا صورت می گیرد و خیلی از مسافرت ها، گردشگری ها و نقل و انتقال کالاها بین کشورها از طریق هوایی و زمینی صورت می گیرد. اما در این بین باید توجه کنید که هر صنعتی چه صنعت هوایی یا دریایی نیاز به امنیت دارد و شما بخواهید چه در بحث گردشگری وچه دربحث تجارت سرمایه گذاری کنید باید توجه کنید که بتوانید امنیت کارکنان و کالاهای خود را فراهم کنید زیرا امروزه خیلی از کالاها حتی به صورت کانتینر و باربری از طریق دریا و با کشتی از مرز کشورها انتقال داده می شود اما در این بین دزدان دریایی و افرادی هستند که در کمین هستند که بخواهند کشتی یا قایق را بدزدند اما تنها وسیله ای که به شما کمک می کند استفاده از ردیاب جی پی اس برای ردیابی کردن قایق و کشتی می باشد یعنی اینکه شما بخواهید با نصب ردیاب جی پی اس به صورت آهنربایی یا مدل های متفاوت می توانید از موقعیت مکانی کشتی ها و قایق ها مطلع شوید.

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس برای ردیابی کردن قایق و کشتی رابرای شما شرح دهیم و به شما اطلاع دهیم که این دستگاه چه کمک شایانی به مسافربری و ناوگان دریایی می کند. زیرا نه تنها مسافربری از طریق کشتی و قایق صورت می گیرد بلکه حتی خیلی از جنگ افزارها ی دریایی مانند ناو دریایی و زیردریایی ها برای جنگ های دریایی استفاده می شود و امروزه شاهده خیلی از جنگ ها از طریق دریا می باشیم پس تمامی این ناو های دریایی و جنگ افزارها برای دوری از گزند دشمن از دستگاه های ردیاب جی پی اس استفاده میکنند تا در صورت حمله از سمت دشمنان سریعا از موقعیت مکانی آنها مطلع شوند تا سریعا اقدامات لازم جهت جلوگیری از حمله دشمنان انجام شود. علاوه بر ردیابی ناوهای جنگی و زیردریایی امروزه از دستگاه ردیاب جی پی اس برای ردیابی قایق ها و کشتی ها استفاده می شود زیرا خیلی از جابجایی های مسافران از طریق کشتی و قایق انجام می شود.

از کشتی و قایق تنهابرای ماهیگیری و جابجایی مسافران و جابجایی کالاها و ماشین ها استفاده نمی شود بلکه از انواع قایق ها برای تفریح در مکانهای تفریحی کنار دریا استفاده می شود و خیلی از این قایق ها به صورت اجاره ای به مردم تحویل داده می شود در این بین برای اینکه مطمئن شوند که قایق دزدیده نمی شود یا در وسط دریا خراب نمی شود از ردیاب جی پی اس به صورت ردیاب آهنربایی و مدل های مختلف استفاده می شود.
باید به این نکته توجه کنید که این ردیاب ها نه تنها مانع از سرقت قایق و کشتی می شود بلکه در موقعیت های بحرانی چون طوفان و خراب بودن از وضعیت آب و هوا سریعا می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.
باید به این نکته توجه کنیم که تمامی این دستگاه های ردیاب با توجه به امکاناتی که دارند داری قیمت های متفاوتی هستند بعنوان مثال قیمت ردیاب آهنربایی در دو مدل یک ماه شارژ و پنج روز شارژ متغییر است پس به این نکته توجه کنید که در هنگام خرید ردیاب خودرو، خرید ردیاب آهنربایی و خرید ردیاب شخصی به قیمت آن هانیز توجه کنید.

درخواست دمو

لطفا در صورت امکان گزینه آنلاین را اعلام کنید


درخواست دمو بصورت اینترنتی و حضوری

در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده میشود.